Дуже смачний салат. Хоч і виглядає дорогуватим, але там реально топові вітамінні інгредієнти. Багато авокадо і кедрових горішків не пожаліли.
Рекомендую.
Зважаючи на законодавство та відповідальний підхід до продажу товарів, нам шкода повідомити, що ми можемо обслуговувати та приймати замовлення лише від осіб, які досягли віку 18 років.